O společnosti ALGI

Váš spolehlivý partner pro bezpečný dodavatelský řetězec

Po více než čtvrtstoletí úspěšného působení na globálním trhu je naše pozice v rozvoji kreativní ekonomiky, inovací a nových příležitostí jasná. Jako průkopníci v odvětví společenské odpovědnosti a udržitelnosti jsme byli svědky neustálých změn globálního trhu a naučili jsme se zůstat v jejich čele.

V průběhu let se naše služby rozšířily z oblasti auditů společenské odpovědnosti firem o témata životního prostředí, bezpečnosti a o další související služby. Vždy dodržujeme závazek transparentnosti a kvality, který nás identifikuje jako společnost.

Služby, které poskytujeme:

ALGI se specializuje na 4 typy služeb, má rozsáhlé zkušenosti a reference v oblasti společenské odpovědnosti firem a rozšiřuje svoji působnost na audity týkající se ochrany životního prostředí, bezpečnosti a virtuální audity.

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI!

RYCHLOST A FLEXIBILITA

Najdeme rychlé řešení Vašich individuálních potřeb.

KVALITA A TRANSPARENTNOST

ALGI je hrdým členem organizací, jako jsou amfori, Sedex, APSCA a další

PROVOZNÍ KVALITA

Naše služby vždy odpovídají vysokým mezinárodním standardům

PŘÍZNIVÉ CENY

Nejlepší poměr ceny a výkonu.

SPECIÁLNÍ SOFTWARE ALGI

Sledování aktivit v reálném čase prostřednictvím našeho unikátní on-line platformy.

Naše Služby

Sedex / SMETA audity

SMETA je metodika sociálního auditu organizace Sedex, která umožňuje podnikům zmapovat a posoudit pracovní podmínky jak ve vlastních provozech, tak v provozech dodavatelů, subdodavatelů a poskytovatelů služeb ve svém dodavatelském řetězci.

Read More »

amfori BSCI audity

amfori BSCI Code of Conduct má 11 zásad, které sahají od spravedlivého odměňování až po zákaz nucené práce, spolu se systémovým přístupem, který společnostem umožňuje dostat udržitelné podnikání do centra jejich firemní praxe.

Read More »

amfori BEPI audit

Program pokrývá 11 oblastí vlivu na životní prostředí, od spotřeby energie a skleníkových plynů po chemický management, a přehledný pětistupňový přístup umožňuje společnostem efektivně řídit snižování vlivů na životní prostředí prostřednictvím mapování a analýzy dodavatelského řetězce.

Read More »

SLCP audity

SLCP je program s více zúčastněnými stranami, jehož cílem je zlepšit pracovní podmínky v globálním odvětví oděvů a obuvi.

Read More »

Virtuální / on-line audity

Některé audity umíme provádět i virtuálně v reálném čase pomocí speciálních technologických nástrojů. Efektivní způsob práce pro překonání vzdáleností a cestovních omezení.

Read More »

…a další

Audity dle programů zákazníka

Speciální audity a vyšetřování

Mapování a analýza rizik v dodavatelském řetězci

Bezpečnostní audity

Kde nás najdete

Strategicky umístěné pobočky nám umožňují rychle reagovat a poskytovat služby prostřednictvím místních expertů se znalostmi místní kultury a zákonů.

Pro více informací nás prosím kontaktujte:

+421 944 922 203
+420 605 033 098

europe@algi.net

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ